Embed

Sahte Karne Nasıl Yapılır? Sahte Karne Hazırlama

Merhaba değerli öğrenciler,

Geçtiğimiz saatlerde sizlere Sahte Takdir Belgesi Hazırlama ve Sahte Teşekkür Belgesi Hazırlamayı anlatmıştım. Sıra kendinize Sahte Karne Hazırlamaya geldi.

2009-2010 Eğitim-Öğretim Yılı bitmek üzere, her yıl olduğu gibi bu yıl da 180 iş günü okula gittik, sınavlara girdik, kırık notlar aldık, sağlam notlar da aldık. Koca bir yıl bitti. Şimdi karne haftası… Bütün öğrencileri tatlı bir telaş sardı.

Lafı fazla uzatmadan konuya girmek istiyorum. Bu yazımızda sizlere sahte karne nasıl hazırlanır, sahte karne programı, sahte karne nasıl yapılır, sahte karne yapmak istiyorum, sahte karne yapma, sahte karne yapımı, sahte karne yapma programı, sıfırdan karne yapma, karne notlarını değiştirme, sahte karne programları, sahte karne yapma programı indir, karne hazırlama programı indir hakkında bilgi vereceğiz.

Sahte Karne Nasıl Yapılır? Sahte Karne Hazırlama

1- Aşağıda gördüğünüz sahte karnenin ön yüzünü ve sahte karnenin arka yüzünü resmi bilgisayarınıza kaydedin.

2- Sahte karnemizin arka yüzünde değişiklik yapmamıza gerek yok, sadece ön yüzünde değişiklik yapacağız. Sahte karnenin ön yüz resmini paint, photoshop, fireworks benzeri bir grafik programıyla açıp sahte karnenizde değiştirmeniz gereken yerleri değiştirin.

3- Ardından, müdür imzasını çizmeye çalışmadan, yaptığınız değişiklikleri kaydedin ve resmi yazıcınızda yazdırın. Müdürün ve sınıf öğretmeninin imzasını da elinizle taklit edin. Bir yazıcıya sahip değilseniz internet kafe, kırtasiye gibi yerlerden sahte belgenizi bastırabilirsiniz.


karne notları düzeltme, karne notları düzeltmenin yolu, karne notları nasıl düzeltilir, karne notları öğrenme, karne notu düzeltme, karne notu düzeltmek, not düzeltme, okullarda bugün karne günü, sahte karne, sahte karne notları, sahte karne yapımı, sahte karne yapmak, sahte karne yapmanın yolları, sahte not düzeltme, sahte takdir teşekkür, sahte takdir yapmak, sahte teşekkür hazırlamak, takdir teşekkür yapma, takdir teşekkür yapma yolları

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !